Zniesienie Mszy Świętej już w Polsce. Mszał bergogliański i zmienione słowa konsekracji czyli nieważna Msza.

Już oficjalnie księża ogłaszają swoim parafianom, kółkom różańcowym, zelatorom, organizacjom i wspólnotom przykościelnym, że wchodzi do użytku Kościoła w Polsce nowy mszał. Niedawno słyszeliśmy o zmianie mszału dla diecezji włoskich, i po cichu mszał ten, mszał bergogliański, wchodzi do Polski. Nie wchodzi głośno i z rozmachem, aby ludzie wiedzieli, że zmienia się Mszę Świętą na nabożeństwo ekumeniczne, ale po cichu. Kto wie, ten wie, a powszechna wspólnota Kościoła właściwie tej zmiany może zupełnie nie zauważyć. Szczególnie ludzie którzy nie zwracają bacznie uwagi na słowa mówione przez księdza. Ludzie nieświadomi, którzy mogą nawet nie mieć tej świadomości, że zmiana słów konsekracji powoduje, że przeistoczenia nie ma. A taka właśnie zmiana została zaprowadzona w nowym, wchodzącym do Polski, mszale.

Zmiana która dotknie słów konsekracji sprawi, że spotkanie w kościele nie będzie już Mszą Świętą i stanie się tym, na co zasłużyły wspólnoty wiernych biorące Ciało Chrystusa do rąk. Nie godzi się Ciała Pańskiego wziąć do reki, ale skoro powszechny Kościół w Polsce zaakceptował tę formę, zabraknie Ciała Chrystusowego na pożywienie dla dusz, i jest to zasłużona kara dla ludzi, którzy bardziej mieli w cenie własny mit o swojej pobożności, dla której gotowi byli Pana Jezusa podeptać, niż prawdziwą pobożność, która każe klękać przez Bogiem. Polska nie oddała szacunku Bogu i Bóg pozostawi powszechny kościół tam, gdzie liczy się bardziej posłuszeństwo wszelkim bezbożnym władzom, choćby reprezentowanym przez sutanny, niż szczera miłość Boga. Ludzie, którym było wszystko jedno, czy Pana Jezusa podepczą, czy klękną przed Nim, będą mieli to, co chcą mieć: pozory nabożeństwa, pozory Mszy Świętej, nie będzie Pan Bóg pozwalał na deptanie Ciała swego Syna. Ciała Syna Bożego bowiem, przy odprawianiu nabożeństwa według nowego mszału, nie będzie.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że pod jednym z lubelskich kościołów znaleziono na chodniku trzy Hostie święte, rzucone na ziemię. Widać, że ktoś je wyniósł, i rzucił. Jest to kolejne świadectwo na wołającą o pomstę do nieba profanację, którą z posłuszeństwa przyjęto i którą narzuca się i praktykuje w polskich kościołach. Z hierarchii płyną słowa oburzenia i obłudne tłumaczenia, że Komunii na rękę nie można utożsamiać z profanacją, jednak fakty mówią same za siebie. Nie ma kościoła w którym choć jedna osoba przyjmuje Komunię na rękę, żeby nie był rozniesiony na podeszwach, sprofanowany, poniżony, splugawiony, zmieszany z błotem chodnika Przenajświętszy Sakrament. I polski Kościół, idąc za Antychrystem, w fałszywym i podłym posłuszeństwie, za to zapłaci. Wielu katolików nawet nie zauważy, że karmią się chlebem a nie Ciałem Chrystusa. Wszystko jedno, jak się przyjmowało, to i wszystko jedno, co się spożywa. Przecież Jezus kocha nas wszystkich. Właśnie to kłamstwo, że bez wiary, bez uczynków, bez przyjęcia i konsekwentnego uszanowania Męki Chrystusa wszyscy są zbawieni, zawarte jest w nowym mszale.

Diabli wierzą w Boga i drżą. Nie czynią dobra i mimo wiary są demonami. Zdemonizowani sataniści uważający się za katolików deptali przez ostatnie miesiące Ciało Chrystusa i uważają, że będą mimo to zbawieni, jak wszyscy bałwochwalcy, sodomici, kłamcy, mordercy i rozpustnicy. To oszustwo o powszechnym zbawieniu dla każdego za darmo znajduje wyraz w nowym mszale i sprawia, że jest ludzka jedność, że każdy może przyjść i się chlebem podzielić. Ale już nie ma ani ofiary, ani Mszy Świętej, ani Ciała Pańskiego. Pozostaje ohyda spustoszenia tam, gdzie nowy mszał będzie używany a bałwochwalcą ten, kto będzie w tym nabożeństwie uczestniczył.

Chrystus powiedział bowiem, konsekrując po raz pierwszy Ciało i Krew swoją, że to Krew „KTÓRA ZA WAS I ZA WIELU BĘDZIE WYLANA NA ODPUSZCZENIE GRZECHÓW.”.

Bergoglio zaś, zajmując miejsce Boga, uzurpując sobie boskie stanowisko zmienił słowa Pana Jezusa które w nowym mszale brzmią: „za was i wszystkich będzie wylana”.

Zmiana słów konsekracji wina powoduje, że to nabożeństwo, które będzie się odbywać według tej nowej książeczki fałszywie zwanej mszałem, nie będzie Mszą Świętą.

Wierni! Pilnujcie, jakie słowa kapłan wypowiada odprawiając Mszę Świętą! Bo jeżeli zmieni słowa konsekracji, Mszy Świętej nie odprawia. Trzeba wyjść i strząsnąć pył z butów i w tym obraźliwym i bałwochwalczym pogaństwie nie uczestniczyć, by Bogu nie ubliżać.

Weszliśmy w Wielki Ucisk, i w czasy ohydy spustoszenia. Kto nie wyjdzie z tego, co było Kościołem a jest nierządnicą wszystkich herezji i wiar, skalaną wielokrotnym kłamstwem, zmianą praw Bożych, bałwochwalstwem i profanacją, ten bierze na siebie wszystkie te grzechy. Jest jeszcze szansa dołączyć do Mszy Świętych, które jeszcze publicznie i tradycyjnie, ważnie są odprawiane i warto iść na nie, aby i w niedalekiej przyszłości wiedzieć, gdzie iść po sakramenty. Bez nich się nie zbawimy, a Bóg dopuści zdrajcom i tchórzom, którzy oddali swoją duchowną władzę bezbożnemu państwu i dusze ludzkie wydali zarządzeniom polityków, aby ich domy modlitwy i kaplice, kościoły zionęły pustką. To już we drzwiach. Kto nie będzie zatroskany o prawdziwe Ciało Pańskie, zostanie współwinnym bałwochwalstwa i oszustwa i razem z bałwochwalcami i kłamcami będzie potępiony. Jak deptał z nimi Chrystusa, tak sam siebie pozbawi możliwości przyjmowania Jego Ciała i będzie to słuszna kara za bezbożność i pychę.

Zniesienie Mszy Świętej dokonuje się teraz. Dla dusz wiernych i kochających Chrystusa nie jest to zaskoczeniem, bo wiedzieli o tym już dawno, i czując to pilnie szukali miejsc gdzie pożywią się Ciałem Pańskim by duszę zachować w Wielkim Ucisku. Wiemy, że to wszystko było zapowiedziane, więc wierzących to mniej przeraża, niż przerażało patrzenie na deptanie konsekrowanych partykuł. Pytaliśmy się siebie, jak może Bóg pozwolić na to! Pytaliśmy z bólem, kiedy Bóg wystąpi przeciwko takiej zbrodni. Nie czekaliśmy długo. Bóg dozwoli na takich kościołach działanie oszustwa, szatan zamiast Boga będzie im przewodził, a zamiast chleba życia dostaną tylko kawałek chleba, który będą mogli schować do kieszeni. Który życia wiecznego im nie przyniesie. Sprofanowane kościoły zostaną pozbawione Tego, dla kogo były budowane. Ohyda spustoszenia idzie śladami rozdeptanej, sponiewieranej Krwi i Ciała Pańskiego, które zakrwawiło posadzki odstępczych, heretyckich kościołów. Obłuda i pycha ludzka będzie sowicie nagrodzona – opuści Bóg swoje przybytki, i zaprowadzi wierne i kochające dusze na pustynię, gdzie sam będzie je żywił w ukryciu.

Ci, którzy za podpuszczeniem Antychrysta poszli deptać Najświętszy Sakrament, będą Go pozbawieni. Skończy się ta satanistyczna orgia uprawiana w dawniej katolickich kościołach. Nie będzie Ciała Chrystusa i nie będzie profanacji. Antychryst przejmie kościoły i dusze, którym było wszystko jedno.

Jeśli ktoś nie rozpoznaje czasów w jakich żyjemy jest biedakiem i nędzarzem. Ci zaś, którzy płakali nad Ciałem Chrystusa wiedzą, że nie trzeba się bać tego, kto zabija ciało, ale należy się bać tego, kto duszę może zatracić w piekle. Temu zaś piekielnemu zawistnikowi oddają się kościoły, które zamiast Boga obrały za ster posłuszeństwo najbardziej niegodziwym zdrajcom, byle nosili uzurpowane purpury. Współcześni Kajfasze skazali Kościół na śmierć, a większość „pobożnej” gawiedzi nawet nie zauważy, że weszło w satanizm, po partykułach konsekrowanych Hostii.

Wierzący jednak patrzą na to ze spokojem, bo nie mogli znieść tej obłudnej i okrutnej, ciągłej i masowej profanacji i lżej im będzie znosić brak Chrystusa w modernistycznych kościołach, niż to okrucieństwo i bezbożność, którą praktykowano od wielu miesięcy.
Bóg powiedział swoje Non possumus!
I dopuścił ohydę spustoszenia.

28 myśli na temat “Zniesienie Mszy Świętej już w Polsce. Mszał bergogliański i zmienione słowa konsekracji czyli nieważna Msza.

Dodaj własny

 1. Będą miejsca schronienia dla Świętej Eucharystii, Duch Święty je wskaże potrzebującym. To się już dzieje i wcale nie muszą być to miejsca , gdzie odprawia się Mszę w rycie klasycznym. !!!

  Polubienie

 2. Upewniłem się i to prawda, mszał ten wchodzi po cichu i bez rozgłosu. Dlaczego?
  A gdzie w tym wszystkim Ojciec Dyrektor i dzieła przy nim powstałe? Czy on prowadzi swoich słuchaczy w tysiącach na potępienie i wszystko mu jedno, czy się na Mszy odprawia ofiarę niepokalaną czy ekumeniczny bałwochwalczy kult? Naprawdę media toruńskie nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia?

  Polubione przez 1 osoba

  1. JUZ ZACZELO SIE ODDZIELANIE ZIARNA OD PLEW…wybierajcie,pieklo …po drodze lekkiej i przyjemnej, czy Niebo,po cierniach…ale na wiecznosc w Raju z Panem Bogiem w Trojcy Jedynym, Matka Boza ,Wszystkimi Swietymi i Aniolami..

   Polubienie

 3. Jak redakcja pisała wcześniej z niektórych modernistycznych kościołów poprzez ryżowe hostie Pan Jezus odszedł już wcześniej … Deo Gracias.
  Skończą się profanacje i bluźnierstwa Najświętdzej Hostii.
  Bóg swoich przygotował, są miejsca Polsce gdzie Msza Trydencka jest sprawowana codziennie i są księża którzy głoszą prawdziwą naukę i są wierni wyłącznie Trydentowi.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Zgadza się tow 100 pro , Tak byłem u księdza w sumie u księzy bo wiadomo nie zawsze ten sam Ksiądz odprawia mszę . Powiedziałem dlaczego zezwala na to by profanacja Ciała Pana Jezusa Chrystusa była przez księdza . Jeden Odpowiedział mi że taki maja prykaz od Biskupa i on także się z tym nie zgadza ale nic nie może zrobić Także mu powiedzialem dlaczego wszyscy nawet księża wykonują znak Męki Oana w odwrotności jak satanisci a on mi na to przezież do jaj nie trzeba .Drugi po mych słowach o tym że wierni i ksiądz udzielając Komunię na rękę Profanują a on że ja nie jestem od tego by im uwagę zwracać i dyskutować z Biskupami . Głośno mu powiedziałem DOWIDZENIA i wyszedłem . Przypaczcie się jak jest wykonywany znak Krzyżą patrząc na odległości i co wychodzi 😦

  Polubienie

 5. Nie rozumiem. Jeśli tak faktycznie jest – to znak czasu dla większości biernych wiernych że dość siedzenia na barykadzie z zadowoleniem że proboszcz nie nakrzyczał że ktoś uklęknie. Że trzeba wreszcie wybrać: albo Wiara Katolicka albo przyzwyczajenie do posoborowej rewolucji. Tertium non datur.

  Polubione przez 1 osoba

 6. „Bergoglio zaś, zajmując miejsce Boga, uzurpując sobie boskie stanowisko zmienił słowa Pana Jezusa które w nowym mszale brzmią: „za was i wszystkich będzie wylana”.
  —-
  Od ponad miesiąca tj. od kiedy pojawiły się doniesienia o nowej edycji mszału włoskiego walczę z tworzeniem fałszywego wrażenia że to jakaś nowinka. Nie. Precedens dało bodajże tłumaczenie angielskie klepnięte za Pawła VI a za Jana Pawła II w edycji włoskiej w najlepsze tkwiło „pro tutti”. Tyle że prawda nie pasuje twórcom mitów o dobrych wielkich świętych i złym apostacie,który niby wyskoczył jak przysłowiowy diabeł z pudełka.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Trochę nie pasuje, bo Benedykt także naciskał na powrót do formy „za wielu”, ale spotkał się z ogromnym oporem wewnątrz Kościoła, szczególnie niemieckiego.

   Bergoglio natomiast wprowadza wprost formę „za wszystkich”, mimo że jest ona ewidentnie błędna. Mało tego – do tej pory błędna formuła umieszczona była tylko w niektórych tłumaczeniach, teraz będzie obowiązywać w całym Kościele.

   Jest tu więc zasadnicza różnica i nie jest to pierwszy „odpał” Bergoglio, było ich znacznie więcej, więc nie możemy tutaj mówić o wypadku przy pracy i zakładać już dłużej dobrej woli u pełniącego obowiązki papieża.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Co Panu nie pasuje? Jeżeli, jak Pan pisze, Benedykt XVI naciskał na powrót do formy „za wielu”, to logicznie wnioskując, ktoś wcześniej musiał zaprowadzić i utrzymał formę „za wszystkich”. Ktoś te edycje językowe angielskie, niemieckie czy włoskie w Rzymie przyklepywał. I ten ktoś pozostawał z jezuitą z Domu św. Marty w hermeneutycznej ciągłości. JMB wraca po prostu do okresu przesilenia letniego „wiosny soborowej”.

    Polubienie

 7. @ VRS
  Czerwona kartka dla polskiego Episkopatu od św. Piotra za brutalne nieposłuszeństwo i odrzucenie Mszału łacińsko – narodowego Benedykta XVI. Dziś złodziej krzyczy „łapać złodzieja” czyli mistrzowie nieposłuszeństwa mówią kazania o posłuszeństwie.

  Polubienie

 8. Od kiedy w Polsce wchodzi do użytku nowy Mszał? Czy jest ustalona jakaś data od kiedy nowy Mszał będzie obowiązkowy wszędzie w Polsce? Gdzie w Polsce odbywa się Msza Trydencka? Mam mętlik w głowie. Co to wszystko znaczy? Czy dotychczas odprawiana Msza jest nieważkie sprawowana bo nie jest w rycie Trydenckim ? Za odpowiedź serdecznie dziękuje.

  Polubienie

  1. Z pewnością się Pani przemoże i da radę. W końcu jest Pani pokorną, nieoceniającą, tolerancyjną, i wyświadcza nam dzieło miłosierdzia. Da to Pani odczuć duchową wyższość nad naszą redakcją.
   Będzie Pani praktykować modląc się za nas ideę powszechnego braterstwa, wolności religijnej, prawa do wolności wyznania, bo przecież i my i Pani wierzymy w tego samego Boga tylko każde z nas inaczej. Praktyka tych idei powinna dać Pani wiele satysfakcji, choć trudno zrozumieć w tym kontekście Pani potępiające nas i oceniające słowa.

   Jeśli więc naprawdę Pani się za nas pomodli, w co wątpimy, skoro nas Pani na starcie oskarżyła jakby brała nauki u mistrza oskarżeń lecz okrasiła potępienie zapewnieniem modlitwy, by je pokryć pozorem pobożności, to jak nie nam, może się owa modlitwa przydać Pani. Tak czy siak, dziękujemy życząc powodzenia w podjętych zamiarach. Modlitwy za nas nigdy dość.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: