O nas.

Strona poświęcona Najświętszej Ofierze Mszy Świętej Wszechczasów, Wierze, Tradycji i kulturze katolickiej.

Naszym celem jest sięganie w miarę skromnych możliwości do nieprzebranego, niewyczerpanego skarbu Tradycji Kościoła. Czujemy się jak ktoś, kto znalazłszy w piwnicy starą zakurzoną skrzynię, otworzywszy jej wieko zobaczył stosy lśniących, bezcennych kamieni. Takimi skarbami są zapomniane, nieużywane bogactwa kościelnej Tradycji, nauki i duchowości, których z pewnością nikt do końca nie jest w stanie wydobyć i pokazać. Ale postaramy się wyjmować pojedyncze klejnoty, i pokazywać, na miarę ludzi, którzy zdają sobie sprawę z własnej niewiedzy i ograniczeń.

Materiały z naszej strony można kopiować, udostępniać i tłumaczyć na inne języki, z podaniem linku do lokalizacji źródłowej, ad maiorem Dei gloriam.

Maryja w Koronie

Jeśli zechcesz udzielić nam wsparcia, Bóg zapłać!
Nasz numer konta:
91 1090 2040 0000 0001 4196 6351

Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wpłaconą na Świętą Tradycję. Pozwala nam to poradzić sobie z technicznymi przeciwnościami, których pokonanie nie zawsze jest na naszą kieszeń.

Wielkie Bóg zapłać za modlitwę, która wyrównuje drogi i niweluje przeciwności duchowe.

Wszystkim Dobroczyńcom naszej Strony, katolickiej zbrojowni, z serca dziękujemy. Obiecujemy pamięć modlitewną i podczas Mszy Świętej w Tradycyjnym Rycie rzymskim.

Niech Bóg błogosławi naszym Dobrodziejom i Donatorom.

Św Tomasz Villanova

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: