Dzień judaizmu, dzień islamu, dzień pedofila. Episkopat organizuje akcję solidarności z pedofilami w Kościele.

Poza wewnętrznymi nakazami promowania Komunii Świętej na rękę Episkopat Polski wydał wewnętrzne zarządzenie dla wszystkich polskich księży. Zobowiązał każdego kapłana niezależnie od tego czy jest pedofilem, homoseksualistą czy nie do wpłaty na rzecz ofiar pedofilii w Kościele kwoty 150 zł.

Episkopat wymyślił, że koszty odszkodowań rozłoży na niewinną większość, aby wysoko postawionych pederastów w kuriach i na stanowiskach spłata odszkodowań nie uderzyła po kieszeni.

Jest to również sposób na to, żeby nie płaciły kosztów przestępstw seksualnych pojedyncze diecezje, które pozwoliły sobie na rozrost sodomitów w swoich strukturach.

W taki sposób niewinni mają ponieść finansowe konsekwencje perwersyjnych działań nielicznej grupki drapieżników, i jak zauważyliśmy już przy innej okazji, rozlać smród własnego grzechu równomiernie na cały Kościół. Sodomici w Kościele nie chcą ponieść finansowego dyskomfortu z powodu odszkodowań dla ofiar swoich przestępstw.

Tak chcą sobie poradzić z problemem pedofilii także biskupi, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za skandale w swoich diecezjach. Wymyślili, że trzeba opodatkować cały Kościół aby pokryć koszty perwersyjnych rozrywek zboczeńców, którzy nigdy nie mieli prawa znaleźć się w gronie kapłańskim.

Weryfikacja kogo przyjmuje się do seminarium jest podstawową troską każdego biskupa. Jeśli biskup pozwolił przyjmować sodomitów, to nie może oczekiwać solidarności w ponoszeniu odpowiedzialności za zbrodnie o których ostatni dowiedział się świat poza murami seminariów, kurii i zakonów. Zanim skandale ujawniły się na zewnątrz, sodomici byli wpuszczani w środowiska młodych mężczyzn powołanych do Bożej służby jak lisy do kurnika i najpierw niszczyli, deprawowali normalnych mężczyzn, którzy szli do seminarium z ufnością i z miłości Bożej.

Prawdziwi mężczyźni byli eliminowani przez homoseksualistów z zajmowania stanowisk zgodnych z talentami i walorami ducha i umysłu.

Obecnie, może po wielu szykanach zadawanych przez homoseksualne i pedofilskie lobby, normalni kapłani mają płacić za sodomskie praktyki, jakby były one winą całego Kościoła i każdego księdza z osobna.

Zwykli księża są pierwszymi ofiarami takiej polityki kurii biskupich a są traktowani jak współwinni przestępcy i karani.

Dla księży szykanowanych przez żydowskie media nikt nie stworzył w Episkopacie funduszu pomocowego. Dla księży mówiących prawdę jest tylko wcześniejsza emerytura i komisje dyscyplinarne.

Dla deprawatorów i przestępców, którzy nigdy nie powinni znaleźć się w szeregach kapłanów organizuje się zrzutkę w całym kraju.

Nasza propozycja byłaby inna. Niech sobie płacą odszkodowania homoseksualiści i pedofile, a jeśli nie mogą, niech idą za długi do więzienia i odpracują w kamieniołomach.

A jeśli już biskup nie umie się rozstać z przyjacielem czy kumplem sodomitą dla jakiś jego niepowtarzalnych walorów, niech sobie sam za niego zapłaci.

Kapłanów, którzy oddali swe najcenniejsze męskie lata na służbę Bożą, i dźwigają ciężar wyrzeczeń dla Kościoła, których sodomici nawet palcem tknąć nie chcą, niech „tajemniczy i cisi” doradcy Episkopatu, krótko mówiąc, zostawią w spokoju.

_________________________________________________________

Obraz tytułowy Williama-A. Bouguereau (1825-1905) jest ilustracją do podróży przez piekło Dantego prowadzonego przez Wergiliusza:

Pieśń XXXII

Gdy z miejsc okropnych szukamy przechodu,
Dwóch potępieńców ujrzałem w parowie:
Wyższy niższemu głową legł na głowie
A jak łakomie szarpiemy chleb z głodu,
Tak on zatopił kły w ciało sąsiada,
Tam kędy czaszka do barku przypada.

Nie z takim gniewem Tydej zemstą ślepy
Menalipowej głowy gryzł czerepy,
Jak on swą zdobycz żuje i wysysa.
Człowieku – rzekłem – co paszczą tygrysa
Mścisz się nad wroga nienawistną głową,
Powiedz mi, jakie masz zemsty powody (…)

[Tak sodomici chcą żerować na swych ofiarach wewnątrz Kościoła-przyp.red]

 

4 myśli na temat “Dzień judaizmu, dzień islamu, dzień pedofila. Episkopat organizuje akcję solidarności z pedofilami w Kościele.

Dodaj własny

 1. Czy zrzutka 150 zł (ca. 40 $) jest jednorazowa, czy miesięczna? Jeśli przyjmiemy liczbę księży w Polsce 25000 i pomnożymy przez 40$ otrzymamy 1 000 000$. To niewiele, być może wystarczy tylko na zaspokojenie roszczeń względem jednej sodomskiej ekscelencji. Chyba, że są to składki miesięczne na fundację ‚Sodoma Felix’.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Skończyło się. Metoda walki z nowotworem jest tylko jedna. Trzeba go zagłodzić.lsze komentarze i sytuacja się rozwija. Z http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26567&Itemid=46 :

  [MD: Najpierw zacytuje tygodniowy dodatek-klon do GazWyb-u, zwany popularnie „Żydownikiem Powszechnym”:]

  https://www.tygodnikpowszechny.pl/kosciol-zobowiazal-sie-pomagac-ofiarom-pedofilii-161253

  Po burzliwych obradach biskupi podczas 385. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski na Jasnej Górze zatwierdzili zarząd i radę Fundacji Świętego Józefa, która ma finansowo wspierać inicjatywy wspomagające tych, którzy jako małoletni zostali seksualnie wykorzystani przez ludzi Kościoła. Fundacją pokieruje Marta Titaniec, współinicjatorka telefonu zaufania „Zranieni w Kościele”. Na drugiego członka zarządu desygnowano ks. Tadeusza Michalika z diecezji tarnowskiej. Członkami rady, której przewodniczy abp Wojciech Polak, zostali m.in. Wiktor Porycki – przedstawiciel osób skrzywdzonych, oraz o. Adam Żak – dyrektor krakowskiego Centrum Ochrony Dziecka. Episkopat zatwierdził też poprawki w statucie naniesione przez Watykan.

  Jak nieoficjalnie dowiedział się „Tygodnik”, biskupi zadeklarowali, że każdy z nich (także emeryci) przekaże na fundację 2 tys. zł – przyniesie to fundacji ok. 300 tys. zł. Ponadto zobowiążą wszystkich księży do wpłacenia co roku minimum po 150 zł. Daje to ok. 3,3 mln zł.

  W niektórych diecezjach (np. zielonogórsko-gorzowskiej i elbląskiej) biskupi już zobowiązali księży do przekazania po 200 zł. Abp ­Polak prowadzi rozmowy także z Konferencją Męskich Zgromadzeń Zakonnych dotyczące uczestnictwa zakonów w utrzymywaniu fundacji, ­bowiem duża część ofiar została skrzywdzona przez zakonników.

  —————————————————

  Przywoływanie św. Józefa na patrona szemranej fundacji dającej pretekst do opodatkowania wszystkich księży (a więc tak naprawdę parafian, bo księża co do zasady utrzymują się z doobrowolnych danin wiernych) w celu wypłacania odszkodowań za pedozabawy księży zboczeńców – jest bluźnierstwem wołającym o pomstę do Nieba i mam nadzieję, że św. Józef nie puści tego płazem.

  Niniejszym nie widzę sensu dalszego wspierania finansowego działalności Kościoła katolickiego w Polsce. Od dzisiaj środki, które przekazywałem w niedziele na parafialną tacę będę przeznaczać na katolickie misje zagraniczne, do znanych mi osobiście kapłanów, co do których mam moralną pewność, że ich nie zmarnują.
  Napisał Dextimus.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: