Abyssus Abyssum Invocat. Żydzi wzywają na pomoc zdrajców Chrystusa w Kościele.

„Katolicki” Uniwersytet Lubelski już od dawna wyzbywa się profesorów, Kapłanów potężnego umysłu i potężnej Wiary. Dzisiaj od względów Bożych, Wiary i kultu, od względów naukowych ważniejsze są wpływy duchownych bezbożników, którzy Polskę i Wiarę mają za nic. Są to współpracownicy niegdyś komunistycznego okupanta a dziś pozytywnie weryfikujący neomarksizm karierowicze.

Jednym z uczonych poprzedzających obecnie szykanowanego Ks. prof. Tadeusza Guza jest Ksiądz profesor Stanisław Koczwara, który przez towarzysza „Filozofa” – Józefa Życińskiego, Arcybiskupa Lubelskiego a więc Wielkiego Kanclerza KUL, był prześladowany i usunięty z „Katolickiego” Uniwersytetu Lubelskiego.

Podobnie jak dziś  Radio Maryja korzysta z wykładów Ks. Tadeusza Guza,  tak samo kilka lat temu korzystało z  potężnej wiedzy Księdza Profesora Koczwary, dopóki było to poprawne politycznie. Kiedy Ksiądz Koczwara był prześladowany i usunięty z uczelni przez dzierżącego w Kurii Lubelskiej władzę kosmopolitę i współpracownika tajnych służb, RM „i dzieła przy nim powstałe” nie tylko nie szalały ale nawet nie stanęły w Jego obronie.

Także w ostatnich latach eliminowani byli kapłani i wykładowcy nie zgadzający się z Jorge Bergoglio w sprawach zasiedlania Europy i Polski przez masową islamską, zorganizowaną imigrację o potężnych „jądrowych” potrzebach (por: https://youtu.be/fZwRZNkSVNg)

Podczas, kiedy władze Kurii i KUL prześladują i eliminują tak wielkie intelekty i wspomnianych profesorów, zostawia się przestrzeń dla intelektualnych politpoprawnych miernot. Zobaczyliśmy to  w tchórzliwych wypowiedziach rzeczników Kurii Lubelskiej i KUL’u dystansujących się od wypowiedzi Księdza Profesora Tadeusza Guza. Ich stopnie naukowe przed nazwiskiem nie wskazują na realny poziom moralny i naukowy, bo w dobie poprawności politycznej otrzymali je za skuteczne wysługiwanie się panującej ideologii.

Zarzutem, jakim dręczono Księdza profesora Stanisława Koczwarę, był również …  „antysemityzm”.

Gdzie się eliminuje Prawo Boże a nawet uniwersyteckie, tam pustkę zapycha się ideologią szatana.

Abyssus Abyssum Invocat. Piekło wzywa na pomoc piekła.

Podpisujemy TU albo piszemy na adres dop@kul.pl jak poleca Pobudka, której za obronę Księdza Profesora Guza serdecznie dziękujemy.

O tym, co stanowi Polskę Ks. prof. Stanisław Koczwara:

2 myśli na temat “Abyssus Abyssum Invocat. Żydzi wzywają na pomoc zdrajców Chrystusa w Kościele.

Dodaj własny

 1. To wszystko dzieje się u nas, w Polsce, z kilkudziesięcioletnim opóźnieniem.
  Ks. Guz nie uczy wiary prawdziwej i całej. Odprawia modernistyczną podróbkę Mszy i głosi mieszankę katolicyzmu i błędów nowożytnych, taką mieszankę, jakiej się nauczył w modernistycznych seminariach i uczelniach. Trochę zmysłu katolickiego mu zostało i niektórych błędów nie głosi, zdarza się, to prawda, nawet po tak szkodliwej edukacji.

  Ale to już za Pawła VI doprowadzono do czystek na rzymskich uniwersytetach kościelnych.
  Trzeba znać historię katolickiego oporu przeciwko modernizmowi, żeby dziś, w 2019 r. nie tracić czasu na odkrywanie Ameryki.

  https://myslkatolicka.org/odpowiedz-na-kryzys/
  https://myslkatolicka.org/tc-iii/

  Polubienie

  1. Jesteśmy bardzo wdzięczni za komentarz tak sławetnego grona. Ksiądz profesor Guz jeszcze nie odprawia Mszy Świętej w Klasycznym Rycie Rzymskim, podobnie większa część Polaków jeszcze nie chodzi na Gregorianę. Myśl Katolicka podejmuje wszelkie działania w czasie i przestrzeni, aby nasi kapłani już odprawiali Katolicką Mszę Świętą, a nasi rodacy już chodzili słuchać tej Mszy Świętej. Zdaje się, że któryś z Apostołów coś na ten temat napisał. Rzecz idzie o ciemność i cierpliwość. Pięknej i jak dotychczas niezwykle treściwej pracy, jak najwięcej dni w stanie łaski uświęcającej życzy w Nowym Roku 2019 – Redakcja.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: