Kościół zamknięty a jeść się chce.

A  Św. Paweł na to: 
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)

 

P.S. Do takiej skrzyneczki można wrzucić karteczkę: jaka msza, taki datek. Można Komunię przyjąć duchowo, to i datek można dać duchowo, według Episkopatu powinno wystarczyć na wszystko.

13 myśli na temat “Kościół zamknięty a jeść się chce.

Dodaj własny

 1. No i ciekawa byłam, czy odwdzięczą się kokietowani przez kurie biskupie lewacy, homoseksualiści, na których nie umiał zagrzmieć w obronie Matki Bożej Episkopat. Czy może się rabin Schudrich ulituje nad polskim Kościołem i stanie w obronie poszanowania praw katolików? Może Gazeta Wyborcza, dla której uciszało się księży będzie solidaryzować się z prześladowanymi katolikami? Nie? Coś takiego…
  Czyli tchórzostwo hierarchii zalecającej się do Żydów, lewaków i homosiów było używane jako stopień drabiny, by zgnieść Kościół, i teraz właśnie to się dzieje. A kokietowani lewacy śmieją się z frajerstwa hierarchów i mają ich za stołki, po których się przeszło i można wyrzucić jak zużyty bubel. Więc duchowieństwo które nie wierzy, nie ma świadomości czym powinno być eliminuje się samo, grzecznie zwijając się na polecenie bezbożnych lewackich i żydowskich rządów.
  Zostaną wierzący księża i wierzący świeccy. Odleci cała pozłotka fałszywego miłosierdzia, która bez mrugnięcia okiem zdradzała wiarę katolicką i obyczaj dla lewaków, a zamyka dostęp do życia wiecznego katolikom. I jakoś nie żal, bo prawdziwi kapłani dwoją się i troją, żeby każdy miał dostęp do sakramentów. Wielbiciele sodomitów, Talmudu i Lutra niech idą po datki do synagog i zborów a katolikom na nic nie są potrzebni.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Znalexione:
  Mam żal do mojego Kościoła. Obawiam się, że będzie w tym wszystkim wielkim przegranym. Bo przecież „Gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w moje imię, ja jestem pośród nich” [Mt. 18, 20]. Czy zatem przy obecności Chrystusa może nam coś grozić? – pyta profesor Aleksander Nalaskowski.

  A poza tym „[Jezus] Następnie plunął na ziemię, zrobił błoto i wysmarował nim oczy niewidomego. A ten przejrzał i chwalił Boga.” [J 9] Jezus czyni czystym nieczyste i wyjątkowym pospolite. Zatem czy nie ma władzy nad chorobami, plagami i epidemiami? Czy nie warto się z nim potykać, w jego domu, aby z nami dokonał cudu przenicowania zła na dobro? Wystarczy go poprosić. Sacrum Eucharystii i Uwielbienia przegrało z profanum zakazu zgromadzeń. Teraz to Sanepid decyduje czy spotkamy Jezusa, czy nie?

  Jak skwapliwie i masowo przestaliśmy wierzyć, że „Gdzie dwóch lub trzech…”. Czy wobec tego naprawdę wierzymy w Zmartwychwstanie, Paruzję, Sąd Ostateczny? Jeśli jednocześnie czmychamy z kościołów, bo się boimy. Tak sobie myślę, że to zatrzymanie, pustka miast i cisza, to kogut, którego nie umiemy usłyszeć. Boimy się. I niemal nic nam nie zostało z nauki JP2 „Nie lękajcie się. Otwórzcie drzwi Chrystusowi”. To trudniejsze niż stawianie pomników, drukowanie kalendarzy i nadawanie imienia. Boimy się jak cholera, a kościoły tak naprawdę z hukiem zatrzaśnięto. Kapłani odprawiając msze do pustych ław, też się boją tak, jakby nie słyszeli o bł. Wicku Frelichowskim, bo on w Dachau nie był kapłanem na przyszłość”, był kapłanem na „teraz”. I teraz kapłani też są „na teraz”! A nie na wtedy gdy zaraza ustanie.

  Małżonka oglądała kolejną transmisję jakiejś Mszy św. i gdy pokazano pusty kościół powiedziała „tak się spełnia marzenie ateistów”. Do kościołów już chyba ludzie nie powrócą. Zostaną przy telewizorach. Ta dzisiejsza cisza, bezruch brak ufności mogą urodzić tylko nihilizm i apatię-silne atrybuty braku wiary. I co, „Jezu ufam Tobie” też już nieaktualne?

  Polubione przez 1 osoba

  1. Wyczerpały się rezerwuary stadionowej i eventowej, kremówkowej pobożności. O Krzyżu było niewiele i Krzyż przerósł, prawie całą hierarchię, większość duchowieństwa i świeckich wiernych. Pan Jezus patrzy kto przy Nim pozostał. Kto nie zaczerpnął od Żydów brania Pana Jezusa na rękę. Kto Go szuka dla Niego samego a nie z powodu korzyści, uzdrowienia, zwyczaju. Jak na Górze Oliwnej, gdzie była reszta. Ilu jeszcze ucieknie nim Kościół zostanie ukrzyżowany?

   Polubienie

   1. „…nim Kościół zostanie ukrzyżowany?”
    Benedykt XVI, ostatni w historii papież rzymski, osobiście wydał na ukrzyżowanie Mistyczne Ciało Jezusa Chrystusa na ziemi w dniu 28 lutego 2013. Dwa tygodnie później, 13 marca, została rozbita widzialna głowa Kościoła: pojawiło się 2 „biskupów” w bieli – modernizm uderzył prałatom do głowy. Rozłupanej głowy nie da się już skleić. Rany głowy są cierpieniem za grzechy umysłu: intelektualista ks. Józef Ratzinger ponosi karę za koncepcję papiestwa kolegialnego. Za sprawą arcyherezjarchy Jorge Apostaty, Kościół wojujący staje się pośmiewiskiem na oczach całego świata – popychany i wyszydzany na swojej drodze krzyżowej. Godzina śmierci Mistycznego Ciała wybiła w południe 27 października 2019, gdy Apostata złożył na ołtarzu Pańskim, na grobie Świętego Piotra, obiatę (ta donica z zielskiem) dla demona Pachamamy. Bóg nie dzieli ołtarza z Szatanem. Mistyczne Ciało Kościoła na ziemi oddało ducha w tej właśnie chwili.
    Sfabrykowana pandemia ujawniła martwotę Kościoła na ziemi w jego śmiertelnych członkach: „odseparowanie socjalne” oznacza rozkład tkanki, puste świątynie – goły szkielet. O tym wszystkim mówi Pismo Święte, prorok Daniel, Jan Teolog w Apokalipsie. Jeśli codzienna Ofiara ustała 27 października 2019, to 1260 upłynie w Wielką Sobotę 2023; 1290 dni – 8 maja, w święto Matki Boskiej z Lujan (Argentyna), św. Stanisława BM i objawienie św. Michała Archanioła; 1335 dni: 22 czerwca na św. Jana Fishera (ostatniego biskupa katolickiego) i św. Tomasza Morusa (ostatniego kanclerza katolickiego).

    Polubienie

 3. Obywatel jest zobowiązany w sumieniu do nieprzestrzegania zarządzeń władz cywilnych, gdy przepisy te są sprzeczne z wymaganiami ładu moralnego, z podstawowymi prawami osób i ze wskazaniami Ewangelii. Odmowa posłuszeństwa władzom cywilnym, gdy ich wymagania są sprzeczne z wymaganiami prawego sumienia, znajduje swoje uzasadnienie w rozróżnieniu między służbą Bogu a służbą wspólnocie politycznej” (KKK 2242).

  „Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi” (Dz 5, 29).

  Polubienie

 4. Pan Bóg i ze złego dobro wywiedzie. Jak moderniści będą jak na Zachodzie na etapie sprzedaży kościołów z powodu braku możliwości ich utrzymania może uda się kupić jakiś na promocji na cele tradycyjnego katolickiego kultu Bożego.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Podobnie żydzi sądzą, że jeśli wykupią Wzgórze Świątynne (lub wykopią stamtąd muzułmanów), to odbudują świątynię i znowu będą mieli Boga dla siebie. Szkaradne uroszczenie w przypadku starozakonnych i zagubionych katolików, którzy chcą zastawić pułapkę (budowlaną) na Boga w Trójcy Jedynego.

   Polubienie

  2. Prawdziwa Wiara i Kult będzie odzyskiwał zniszczone i przetrwonione przez modernizm kościoły, co jest słuszne. Były budowane do autentycznego kultu Bożego, modernizm je ukradł i przepuścił przez palce. Wraz z nim ludzkie dusze, których się za żadne pieniądze nie da wykupić, a tylko modlitwą i ofiarą.

   Może nie tyle będą wykupywane te kościoły co odzyskiwane z powrotem. Jak będą wierni, będzie pieniądz, który do utrzymania wszystkiego jest potrzebny. Dzisiaj katolicy pieniądzem głosują na prawdziwy kult, prawdziwych kapłanów. Co i kogo ludzie będą chcieli, to i tego utrzymają. Nie ma co udawać, że te finansowe sprawy nie są ważne. Sprawdzają się słowa Pana Jezusa, że ten kto troszczy się o to co Boskie, wszystko inne będzie mu dodane. I zawsze Kościół kwitł jak troszczył się o Boga, a podupadał, jak odchodził od czystości Wiary. I tym razem jest tak samo. Modernizm zniszczył sam siebie.

   Polubione przez 2 ludzi

   1. Redakcja mówi: „Prawdziwa Wiara i Kult będzie odzyskiwał…”, a Pan Jezus ma inne plany, co wyjawił sł. Bożej Luizie Piccarreta (tłumaczenie własne z angielskiego):
    29 stycznia 1919 r
    „Moja umiłowana córko, dam ci poznać porządek mojej Opatrzności. Co dwa tysiące lat odnawiam świat. Po pierwszych dwóch tysiącach lat odnowiłem go Potopem; po następnych dwóch odnowiłem go wraz z moim przyjściem na ziemię, kiedy zamanifestowałem swoje Człowieczeństwo, z którego, jak z wielu szczelin, przebłyskiwało moje Bóstwo. Dobrzy i święci przez następne dwa tysiące lat żyli z owoców mojego Człowieczeństwa i, po kropli, smakowali moją Boskość. Teraz mija kolejne dwa tysiące lat i nastąpi trzecia odnowa. To jest powód ogólnego zamieszania: jest to nic innego jak przygotowanie trzeciej odnowy. Jeśli podczas drugiej odnowy zamanifestowałem to, czego dokonało i co wycierpiało moje Człowieczeństwo, a bardzo niewiele z tego, co zdziałało moje Bóstwo, teraz, w tej trzeciej odnowie, po oczyszczeniu ziemi i zniszczeniu znacznej części obecnego pokolenia, będę jeszcze bardziej hojny wobec stworzeń, i dokonam odnowienia, manifestując to, co moje Bóstwo dokonało w obrębie mojego Człowieczeństwa, jak moja Boska Wola współdziałała z moją ludzką wolą; jak wszystko pozostawało połączone we Mnie; jak uczyniłem i przetworzyłem wszystko i jak nawet każda myśl o każdym stworzeniu została przeze Mnie przetworzona i zapieczętowana moją Boską Wolą.”

    27 listopada 1917 r
    „… A zatem kościołów jest niewiele i wiele zostanie zniszczonych. Wiele razy nie znajduję Kapłanów, którzy Mnie konsekrują; innym razem pozwalają, aby niegodne dusze Mnie przyjęły, a godne dusze nie przyjęły Mnie; inne dusze nie są w stanie Mnie przyjąć, dlatego moja Miłość znajduje się w trudnej sytuacji. Dlatego chcę, aby Świętość życia była zgodna z moją Wolą. W Nim nie będę już potrzebował [do] konsekracji kapłanów, ani kościołów, tabernakulów ani hostii. Te dusze będą wszystkim razem: kapłanami, kościołami, tabernakulami i hostiami. Moja Miłość będzie bardziej wolna. Za każdym razem, gdy zechcę konsekrować siebie, będę mógł to zrobić – w każdej chwili, w ciągu dnia, w nocy, w dowolnym miejscu, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Och, jak moja Miłość zazna całkowitego wylania!
    Ach! moja córka, obecne pokolenie zasługiwało na całkowite unicestwienie; a jeśli pozwalam, aby coś z niego zostało, to dla uformowania tych Słońc uświęconego życia w mojej Woli, które poprzez mój przykład wynagrodzą Mi to, co powinny Mi dać wszystkie inne stworzenia, w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Wtedy ziemia odda Mi prawdziwą chwałę, a moje „FIAT VOLUNTAS TUA, na ziemi, tak jak jest w niebie”, dokona się i wypełni.”

    Polubienie

 5. Zamykają kościoły w których sprawowana jest niegodnie Ofiara Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
  Czyż nie jest to szansa na przebudzenie błądzących biskupów , kapłanów i wiernych ,aby zrozumieli , żeby wszyscy powrócili do prawdziwej przedsoborowej krystalicznie czystej i nieskazitelnej Ofiary Mszy Świętej w rycie rzymskim ( łacińskim )???
  Czy Pan nasz nie daje zagubionym owieczkom szansy ,aby sie obudzic i powrócić do Prawdziwego Pasterza skoro wiemy , że co najmniej od czasu Soboru Watykańskiego II-go ” dym szatana wdarł się do Kościoła ” (papieżPaweł VI) ???
  Jeśli tak to nie litujmy się nad upadkiem Sodomy i Gomory , ALE ZACZNIJMY PRACOWAĆ NAD KSZTAŁTOWANIEM I ODNOWĄ PRAWDZIWEGO KK-go , KTÓRY BYŁ , JEST I POZOSTANIE W TRADYCJI .

  Polubienie

  1. „Zacznijmy pracować nad … odnową”. Noe z rodziną odpłynął i wylądował na nieznanej ziemi. Lot nie wrócił do Sodomy, by ją odbudować. Oglądająca się wstecz Lotowa przypłaciła to życiem. Apostołowie Pańscy i ich uczniowie nie szukali sposobności, by odbudować Świątynię Jerozolimską. Podobnie jest z Kościołem wojującym i obiecanym Królestwem Bożym: wybrani nie wrócą, aby odbudowywać przybytki zbezczeszczone przez Wielką Nierządnicę.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: