Kanony Prawa Kanonicznego przeciwko charyzmatycznym profanatorom.

Jedna myśl na temat “Kanony Prawa Kanonicznego przeciwko charyzmatycznym profanatorom.

Dodaj własny

 1. Bluźnierstwo abp. Rysia.

  Ewangelia wg św.Mateusza 8,11-12
  Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim. A synowie królestwa zostaną wyrzuceni na zewnątrz – w ciemność; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów .

  Ewangelia wg św.Mateusza 13,39-43
  Nieprzyjacielem, który posiał chwast, jest diabeł; żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie. Jak więc zbiera się chwast i spala ogniem, tak będzie przy końcu świata. Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  Ewangelia wg św.Mateusza 13,49-51
  Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  Ewangelia wg św.Mateusza 22,13-14
  Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych.

  Ewangelia wg św.Mateusza 24,45-51
  Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan ustanowił nad swoją służbą, żeby na czas rozdał jej żywność? Szczęśliwy ów sługa, którego pan, gdy wróci, zastanie przy tej czynności. Zaprawdę, powiadam wam: Postawi go nad całym swoim mieniem. Lecz jeśli taki zły sługa powie sobie w duszy: Mój pan się ociąga, i zacznie bić swoje współsługi, i będzie jadł i pił z pijakami, to nadejdzie pan tego sługi w dniu, kiedy się nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna. Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  I tak dalej i tak dalej…. który z tych fragmentów Pisma Świętego zasługuje na piosenkę zaśpiewaną dzieciom przez abp. Rysia?

  Po co sakramenty jeśli piekła nie ma?
  Po co komu spowiedź i żal za grzechy i nawracanie? Po co komu Kościół|? Po co komu kapłani?

  Czy właśnie o to chodzi, żeby Kościół w oczach dzieci ośmieszyć i poniżyć? Żeby poniżyć kapłaństwo, najskuteczniej bo w osobie abp?

  Piosenka abp Rysia jest wyśmiewaniem się ze słów Chrystusa. Kto mu napisał tekst? Mason 33ego stopnia? Co w tym śmiesznego, który z tych fragmentów Ewangelii zasługuje na to, żeby się z niego śmiać?

  A jeśli abp się śmieje i kpi z słów samego Boga, to kim jest?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: