Modlitwa do Świętego Józefa na Dni Judaizmu.

Święty Józefie, któryś wyrwał Dzieciątko Jezus i Jego Świętą Matkę z rąk siepaczy Heroda, spójrz dzisiaj na dziedzictwo Syna Twego i Królestwo Małżonki Twojej – naszą Ojczyznę. Ujrzyj, jak wielkie niebezpieczeństwo wisi nad nami. Wspomnij na czas, kiedy Herod zasięgnął wiedzy u uczonych w Piśmie, by poznać proroctwa o wielkim Królu zapowiedzianym przez proroków, i gdy mu wyjaśnili proroctwa, wydał rozkaz zabicia Twego Przybranego Syna.

Ujrzyj, jak dzisiaj potomkowie duchowi Heroda zasiadają z najwyższymi kapłanami Kościoła, autoryzując zakusy herodowe do przejęcia władzy nad Kościołem i Polską. Ujrzyj, jak spiskują przeciwko własności Bożej w polskim narodzie i Kościołowi przybranego Syna twojego.

Widzisz, jak najwyżsi kapłani Kościoła przyjmują herodowych urzędników, którzy zasiadają na miejscach należnych tylko kapłanom Bożego Syna, którego na ziemi jako Dziecię Tobie Bóg powierzył.

Ty wiesz, że gdzie władza Heroda przejmie duszę i majątek polski, tam Wiara w Twego Przybranego Syna, Kościół Święty będzie poniżony.

Wspomnij na obrazę twej Przeczystej Oblubienicy przez kulturę, która Jej Niepokalane Czoło przybierała symbolami sodomii a Jej figury święte wstawiała w czerń rozkładu i zgnilizny i tak poniżała Tę, którą Kościół czci jako czystą, niegasnącą lampę purpurową stojącą przy każdym Tabernakulum i jako Gwiazdę Morza, jaśniejącą w ciemności.

Wiesz że Nowonarodzony Król wieków jest niemowlęciem pozbawionym ziemskiej opieki. Oblubienica Twoja tuli swe Niemowlę do serca jak tych w Narodzie polskim, którzy się Jej królowania w Polsce nie wyrzekli i w modlitwach, pokucie i ofierze wzywają Jej władzy. Choćby było ich tylko dziesięciu, dla których Bóg ocaliłby Sodomę i Gomorę na prośbę patriarchy Abrahama, tak Ty, Święty Józefie, proś za nami, by nas wyrwał z herodowej przemocy, z władzy uczonych w piśmie, którzy zdradzają Chrystusa dla przypodobania się potędze ziemskiej władzy Heroda. Ocal nas choć dla garstki wierzących i miłujących Syna twego Przybranego i Jego Najświętszą Matkę. 

Spójrz, że ziemskie potęgi chcą okraść nasz Naród i wprowadzić herodową władzę w naszej Ojczyźnie. Tam, gdzie sięga władza Heroda, Wiara katolicka ulegnie poniżeniu, kościoły bałwochwalstwu, a dzieci Kościoła prześladowaniu.

Przepotężny Patriarcho Józefie! Broń nasz Naród, obroń nas przed rozgrabieniem, aby mocą pieniądza nie poniżano Wiary Świętej Kościoła Jezusa Chrystusa. Ty Patronie Kościoła, niezawodny Opiekunie Syna Bożego na Ziemi, wiesz że Wiara Katolicka ulega poniżeniu, kościoły Twojego Syna splądrowaniu przez pogan, a Wiara katolicka jest zabijana. Jak niegdyś ocaliłeś Jezusa Chrystusa i ukryłeś Go przed siepaczami, tak prosimy Cię, dla Krwi Chrystusa którą odkupił Naród polski, i dla Imienia Matki Najświętszej, Oblubienicy twojej, zachowaj dziedzictwo Syna Twojego – Kościół Święty, Polski Naród, polskie majętności od zagrabienia i zamordowania przez nieprzyjaciół Boga. Nie każ nam czekać, Józefie Święty i przemożny i przybądź nam z pomocą!

Weź nas w opiekę!
Amen.

st joseph

Do wydruku, by się modlić PDF. Kliknij, by pobrać. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: