Polityczna poprawność egzorcystów w Polsce czyli show biznes sponsorowany.

Niedługo rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Inauguracją tego tygodnia jest Dzień Judaizmu, w którym rabini zasiadają w kościołach, pouczają zebrane katolickie owieczki o wspólnych korzeniach a jeszcze bardziej robią to użyteczni … księża. Wcześniej zaś, za kilka dni, przed katolicką Wigilią Bożego Narodzenia, będą świeccy i biskupi, jak nie biskupi to ich przedstawiciele, palić hanukowe świece, aktem bałwochwalczej czci dla judaizmu bezczeszcząc katolicki Adwent.
Nie po to założyciele Dni Judaizmu w Polsce jeździli po instrukcje do kraju „starszych braci”, żeby uczyć owieczki katolickiej Wiary, ale noszą katolickie stroje duchowieństwa, profanując kapłańskie szaty. 

Zastanawia nas w związku z tym jedna rzecz. Polska już od wielu lat jest miejscem rozkwitu charyzmatów. Charyzmatycy zagraniczni i krajowi, księża i świeccy egzorcyzmują co się da. Wyszukują demony w ubraniach i zabawkach, przyborach szkolnych i bajkach. Jednak żaden egzorcysta nie zrobił wykładu o tym, że modlitwy z tymi, o których Pan Jezus powiedział:

Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. (J 8,44)

mogą owocować opętaniem. Dlaczego?

Tyle charyzmatów, proroctwa, uzdrowienia, uwolnienia, Msze i nabożeństwa o uwolnienie od zniewoleń jedno i wielopokoleniowych. Całe stadiony pełne. Modlitwa tylu ludzi o uwolnienie Polski od talmudycznego kultu miałaby wielką moc. Ale oni wolą egzorcyzmować nalepki na szlafrokach.

Może by wreszcie jakiś charyzmatyczny egzorcysta odprawił egzorcyzm uwalniający Polskę od współudziału w czynach tych, których aktem założycielskim był mord na Zbawicielu i zdrada żydowskich elit politycznych i religijnych swojego narodu w czasie zburzenia Jerozolimy i Świątyni przez Tytusa.  Wtedy to Żydzi zostali wydani wrogom przez swoich książąt i kapłanów.  Ocalałe z rzezi resztki Żydów oskarżyły Boga i napisały księgę kultu szatana – Talmud.

Może by więc jakiś egzorcysta odprawił modlitwę o uwolnienie Polski i Polaków od jakichkolwiek spraw talmudycznego judaizmu? Może być z modlitwą o uwolnienie międzypokoleniowe.

Bo jeśli ten temat nie jest wart fachowego zainteresowania charyzmatyków, egzorcystów, to co są warte te ich „charyzmaty”?

Co komu po egzorcystach, co szatana bezczeszczącego otwarcie katolickie kościoły, wywijającego w prezbiteriach i na katolickich ambonach nie umieją wyegzorcyzmować?
O jakże wielka, niegodna katolickiego kapłana niewiedza  bądź żydolewacka perfidia ukryta pod sutanną.

2 myśli na temat “Polityczna poprawność egzorcystów w Polsce czyli show biznes sponsorowany.

Dodaj własny

  1. Widzę że na zdjęciu to ten ks. biskup, który tak otwarcie i szczerze wypowiedział się na temat dni judaizmu to jest że zasadę Wiary Katolickiej EENS (łac.) zastąpiono praktyczną dyrektywą ANNNOOA (pl.)

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: