Gigantyczna profanacja Najświętszego Sakramentu. Komunia Święta w pogańskich rękach za przyzwoleniem „papieża”. Piekielny ekumenizm.

Czy ktoś zauważył tę scenę w czasie Mszy Świętej na zakończenie Synodu Amazońskiego, kiedy ksiądz podaje Komunię Świętą ludziom, którzy na własnych barkach wnieśli do Bazyliki Watykańskiej figurę bogini płodności, Matki Ziemi, amazońskiego bóstwa?

Czy ci ludzie potrzebowaliby tej figurki, gdyby wyznali: Wierzę w jednego Boga, Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi …

Czy potrzebowaliby tej figurki, gdyby przyjęli za własne przykazania Dekalogu na czele z tym: Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną?

Skoro nie znają prawd Wiary Kościoła, czy w ogóle byli ochrzczeni i przygotowani do Komunii Świętej przez poznanie i przyjęcie Wiary w Jezusa Chrystusa.

Jeśli nie przyjęli Wiary Kościoła, potrzebowali drewnianego bożka. Nie uznali za Boga Tego, który stworzył siły natury. Drewniana figurka towarzysząca obradom synodu, była wyrazem bałwochwalstwa pogan i czci dla stworzonych sił a nie ich Stworzyciela.

Jaki więc duchowny katolicki byłby zdolny dać niewierzącym Ciało Chrystusa?
Kim jest człowiek grający rolę papieża skoro nie zawahał się poganom dać do rąk Ciało Pańskie, którego nawet wierzący chrześcijanie bez stanu łaski uświęcającej otrzymać nie mogą?

Dlaczego milczy cały katolicki świat kardynałów, arcybiskupów i biskupów? Dlaczego milczą hierarchowie w Polsce?

Przecież ktoś powinien po męsku zakończyć to bluźnierstwo.
To jest gigantyczna profanacja urzędu papieża, profanacja Kościoła, Sakramentów, szat liturgicznych, liturgii Kościoła.

To ośmieszanie i poniżanie samego Boga, ale też wszystkiego, co jest Kościołem, co jest Święte i co ma jakiekolwiek znaczenie.

To kpienie i plucie w twarz katolikom całego świata.
Całe zastępy purpuratów siedzą tępo, jak pozbawione rozumu kukły i pozwalają wyśmiewać się z siebie,

z szat kapłańskich robić pośmiewisko,

z liturgii Mszy Świętej robić komedię,

z Komunii Świętej robić farsę i świętokradztwo na oczach całego świata. 

Ktoś ubrany jak papież, wyglądający jak papież, odbierający hołdy jak papież, odprawiający Mszę Świętą na podobieństwo kapłana, bezcześci Ciało Chrystusa w najważniejszym miejscu chrześcijaństwa, w najważniejszym Kościele chrześcijaństwa, w urzędzie najważniejszej osoby w Kościele.

A cały katolicki świat duchowieństwa milczy, przyglądając się temu, jakby Chrystus nie był wart tego, by stanąć w Jego obronie. 

Jeśli nie bronią Chrystusa, Kościołowi nie są do niczego potrzebni. Zwłaszcza kardynałowie, arcybiskupi, biskupi, prałaci, opaci, generałowie zakonów. Nie są godni nosić szat kapłańskich.

Zakony rycerskie utraciły swoją rycerskość na rzecz bycia naganiaczami i wspomożycielami modernizmu i rewolucji w Kościele. To zwykli zbójcerze (często nieświadomi swojej wrogiej działalności). 

 Są wspólnikami diabła i sługami Antychrysta, bowiem nikt inny nie poniewierałby Bogiem w taki sposób, w takim miejscu, i na takim urzędzie.

 

5 myśli na temat “Gigantyczna profanacja Najświętszego Sakramentu. Komunia Święta w pogańskich rękach za przyzwoleniem „papieża”. Piekielny ekumenizm.

Dodaj własny

  1. Przecież ci hierarchowie, niezależnie od lęku o los doczesny i kariery, zostali wychowani na posoborowej papce, której treściwość pozorują sztuczne wypełniacze na wzór skrobii modyfikowanej, syropie glukozowo-fruktozowym słodyczy pseudo-dialogu, który zastąpił miód Katolickiej Prawdy oraz glutaminianie pokoju i bezpieczeństwa, który ma ukryć to że sól utraciła swój smak.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: