Prawda po stronie kariery. Źródła naukowe niemile widziane, czyli Ksiądz profesor Guz contra Żydzi i sponsorowany modernizm.

W Polsce od roku rozpoczęło się polowanie, nagonka i atak na jednego z ostatnich prawdziwie wolnych księży profesorów. Od czasu, kiedy zauważono jego przeogromny wpływ na umysły Polaków spragnionych prawdy, środowiska kontrolujące kształtowanie świadomości rozpoczęły proces publicznego uśmiercania niezwykle heroicznej pracy Księdza profesora Tadeusza Guza. Prawdziwy Polak nie pozwoli sobie na eksterminację elity polskiej, która dziś występuje w śladowych ilościach. Wstyd i hańba oraz wieczna odraza dla zdrajców intelektualnych katolickiej Wiary i kultury.

Benedykt XIV – A quo primum, 1751.pdf do pobrania

Tym razem „pułapkę na sprawiedliwego„ zastawił nikomu nie potrzebny Instytut Ekumeniczny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Instytut Ekumeniczny zżera lwią część ofiar z tacy, którą składają nieświadomi wierni na Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Tylko prawda jest ciekawa”.

P.S. Mamy nadzieję, że środowiska patriotyczne które „jechały” na pracy Księdza profesora Tadeusza Guza nie okażą się znowu kontenerami katolemingów.

A oto jedna z przykładowych petycji w obronie Księdza Profesora, kto żyw podpisuje:
Ksiądz profesor Guz contra Żydzi i sponsorowany modernizm.

 

4 myśli na temat “Prawda po stronie kariery. Źródła naukowe niemile widziane, czyli Ksiądz profesor Guz contra Żydzi i sponsorowany modernizm.

Dodaj własny

 1. Ci którzy walczą z inteligencją polską i katolicką, ze źródłami, z rozumnością Polaków chcą, eliminując takich ludzi jak Ks. Guz, zamienić Polaków w agregaty do przerobu artykułów spożywczych na nawóz. Ale kiedy i te zwierzaki staną się niepotrzebne poddane zostaną eliminacji jak dzieci poczęte, starcy czy chorzy jak Vincet Lambert. Jak pozwolimy na publiczną śmierć tego Naukowca,to jakbyśmy stracili duszę. Polską racją stanu jego obronienie Go. A ataki nie ustaną. Żydzi to była przygrywka, teraz ekumeniści, jak ci nie dadzą rady będzie kto inny. Aż ludzie zobojętnieją i go oddadzą. Nie wolno więc zobojętnieć. Trzeba walczyć.

  Polubienie

 2. Posoborowi teolodzy są jak socjaliści – aby uzasadnić swoje egzystowanie tworzą sobie na nowo rozstrzygnięte już dawno problemy i to bynajmniej nie po to by je rozwiązywać, lecz by je na okrągło, fenomenologicznie, w duchu dialogu i spotkania opisywać bez wyciągania wniosków, np.
  „przede wszystkim, teologia Marcina Lutra (…) jest nauką o tym, jak Bóg zbawia człowieka. Kluczowym pojęciem tej teologii jest usprawiedliwienie, które jest człowiekowi dane darmo dzięki zbawczemu działaniu Chrystusa i które człowiek rozpoznaje w wierze. Luter w całej swej teologii pragnie podkreślać wspaniałość Bożej obietnicy zbawienia.”
  No przecież nie napiszą że „kluczowe dla tej herezji jest błędne pojmowanie usprawiedliwienia potępione dawno temu i obłożone anatemą przez Kościół”

  Polubione przez 1 osoba

 3. Mogą sobie publikować. Prawda się zawsze obroni. Żydom nie pozostaje nic innego, jak tylko siłą zamknąć mu usta. Pewnie zrobią to przy pomocy kościelnego posłuszeństwa.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: