Do wszystkich katolemingów.

Bo tylko na katolemingów mogą działać takie filmy jak „Kler, „Tylko nie mów nikomu” itp.

1. Homoseksualizm do Kościoła hierarchicznego w lwiej części wprowadzili Żydzi którzy są fachowcami od „chorób Egiptu i Babilonu”. Tam byli i tam dziesiątkami lat praktykowali te choroby przenosząc je w swoim getcie kulturowym jak w puszcze Pandory do naszych czasów. Przechrzty żydowskie wywodzące się zwłaszcza z przedwojennej biedoty żydowskiej wielkich miast na wezwanie rabinów po II wojnie Światowej tłumnie zasiliły seminaria duchowne w Polsce. Osoby te miały szczególną łatwość zdobywania najwyższych ocen naukowych i moralnych, i wprost rakietowe awanse.

Brak powołania i chodzenie w obcej skórze (sutanna) rekompensowali sobie łatwością kontaktu z żydokomuną, pobratymcami w aparacie ucisku PRL.

Drugim sposobem na odreagowanie było nurzanie się w całej palecie grzechów nieczystych. Infekcja ta siłą rzeczy musiała ogarniać z czasem także niektórych kapłanów narodowości polskiej. Apogeum tego procederu możemy obserwować do dziś zwłaszcza przez wielkie trudności w osiąganiu karier kościelnych przez polskich kapłanów, którzy mimo ogromnych walorów duchowych, moralnych, intelektualnych i duszpasterskich nie osiągną nigdy w swoim życiu nawet pozycji proboszcza, nie mówiąc o możliwości studiowania i zdobywania tytułów naukowych.

2. Żydokomuna w Polsce wystawiła około 100 000! oficerów służb do inwigilacji Kościoła. Sto tysięcy bardzo ciężko pracowało nad upokorzeniem Kościoła.

Pogrobowcami pracy tych służb wydają się być producenci i wykonawcy między innymi „Kleru” i „Tyko nie mów nikomu”, którymi szokuje się katolemingów i modernistyczną katohołotę.

Czym innym jest oczyszczenie Kościoła hierarchicznego a czym innym perfidia żydowska, która przeniknęła do hierarchii aby następnie arbitralnie krytykować Kościół za jad i truciznę, którym go zaraziła.

P.S. Badając język biedoty żydowskiej warszawskich ulic napotykamy brutalny zwrot, że ktoś jest „zrobiony na dzikiej świni”. Tylko tacy „zrobieni …” mogli stać się twórcami wspomnianych filmów.

P.P.S. Potoczny język polski został na długie lata skażony tym żydowskim zwrotem „robić dzieci”. Wcześniej język i kultura polska nigdy nie znała tego zwrotu. Dzieci w Polsce się rodziły, przychodziły na świat, w najgorszym wypadku były spłodzone.

 

 

Reklamy

6 myśli na temat “Do wszystkich katolemingów.

Dodaj własny

  1. Pojęcie „homoseksualizmu” wprowadził pederasta Kertbeny właśnie dlatego żeby umieścić go na jednej płaszczyźnie pojęciowej ze stanem zgodnym z naturą, który nazwał w swojej rewolucyjnej konwencji językowej: „heteroseksualizmem”. Ów gwałt na języku jak widzimy się udał. Co do filmu Sekielskiego – to pierwszy chyba raz zgadzam się z abp Głodziem – nie oglądałem i nie zamierzam, z tego co czytałem, zawiera on subtelną manipulację otóż aby „pedofilii” nie łączyć z sodomią wstawiono tam przykład ofiary płci żeńskiej. Sam termin „pedofilia” jest wewnętrznie niespójny i mylący, albowiem podstawowym kryterium wyboru ofiary nie jest wiek (choć on również decyduje) lecz płeć. Natomiast iście szatańską perwersją jest podnoszenie larum przez tych, którzy nie dość że promuja zachowania zmysłowe sprzeczne z naturą to ów model próbują przenieść na dzieci, przygotowując poprzez „seksualizację” małoletnich potencjalny krąg ofiar dla potępianych rzekomo przez nich sprawców.
    Co do dziejów sodomii i jej oddziaływania na duchownych w okresach kryzysu Kościoła polecam coś w rodzaju monografii tematu czyli „Rite of Sodomy” R. Engel.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: