Nie ma przypadków. Są tylko znaki.

Atak-w-kosciele-na-Woli--Napastnik-zaatakowal-na-p

Czy to nie ten kościół który jest w Warszawie centrum neokatechunenatu?

Czy to nie ten sam kościół w którym zorganizowano pokaz mody homoseksualnych i satanistycznych projektantów za pozwoleniem władz i przebywającego w tym czasie w Izraelu proboszcza?

Czy to nie ten sam kościół w którego podziemiach po pokazie urządzono narkotykową libację? Czy nie to środowisko wydawało krocie na wykasowywanie z You Tube filmików z tych wydarzeń?

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.


Czy to nie ta plebania, na której kilka lat przechowywano dokumenty pod obrady Episkopatu o przyjmowaniu Komunii Świętej na rękę dla diecezji polskich?

Kościół Świętego Augustyna stoi w kolejce kościołów warszawskich czekających na rekonsekrację.

O tym, kto bluźni przeciw świętemu ołtarzowi.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Nikt, kto bluźni ołtarzowi świętemu, nie umrze godną śmiercią. Dlatego proszę was, bracia moi, zachowujcie się godnie w Świętym Przybytku. Albowiem zbliżanie się do Świętego Przybytku napełnia lękiem. Napisane jest, że Bóg nasz jest jak ogień pożerający. A nie jest to, moi umiłowani, ogień taki, jak na tym świecie, lecz jest to Duch Święty, o którym zostaliśmy pouczeni, że jest jak ogień, który został na nas wylany, który nigdy się nie spala. Tak też grzesznicy, którzy bluźnią przeciw Bogu i pozostają i utwierdzają się w swych grzechach, zginą jak robak, którego ogień pożera.

O godności ołtarza (sanktuarium), jego pięknie i szacunku dla niego.

Dlatego bójcie się ołtarza i uwielbiajcie Go, abyście nie zbliżali się do niego z niewielką bojaźnią, lecz w czystości i z lękiem, albowiem ołtarz jest duchowy nie cielesny, jak to już powiedziano.
Wszyscy, którzy zbliżają się do niego, a są nieczyści, niech modlą się o swą czystość. W tym jest czystość.”

Cacones Patrum Graecorum. Kanony Świętego Atanazego (wersja arabska), can 76-77. układ i opracowanie: Arkadiusz Baron, Henryk Pietras SJ, wyd WAM.

3 myśli na temat “Nie ma przypadków. Są tylko znaki.

Dodaj własny

  1. Ta profanacja kościoła św. Augustyna, profanacja katedry Świętego Jana przez zorganizowanie koncertu słynnego scjentologa Chick’a Corea oraz „kołysanka dla dziecka diabła” wykonana w katedrze św. Floriana na Warszawskiej Pradze oraz neokatolickie eventy na Stadionie Narodowym wypromowały aż 4 nowych biskupów z Warszawy, którzy wcześniej byli bezpośrednimi organizatorami tych imprez. Za umiejętność profanacji kościoła Warszawa nagradza biskupstwem. Gotowość na profanację jest masońskim sine qua non bycia biskupem w wielkim mieście.

    Śpij Warszawo, śpij.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: