Wariograf na katolickość antybp Grzegorza R. z Łodzi.

Ksiądz Justyn Bonawentura Pranajtis był światowej sławy znawcą Talmudu, wielokrotnie powoływanym przez sądy na biegłego jako wybitny znawca Talmudu.

Ofiara żydowskiej dintojry czyli rytualnej przysięgi orzekającej jego śmierć.

Pomimo ostrzeżeń ze strony władzy carskiej i powiadomienia o żydowskiej zemście został otruty po przyjeździe do Petersburga.

W Polsce wiedza na ten temat aż do tej pory kwalifikuje się jako najwyższy stopień antysemityzmu. Dintojra to fundament żydowskiej metodologii dialogu międzyreligijnego i ekumenicznego, zwana inaczej giętarką moralną kręgosłupów duchowieństwa katolickiego po Soborze Watykańskim II.

Przed II wojną światową Polska stała się największym siedliskiem Żydów talmudycznych. Wielu z nich po dorobieniu się fortuny uciekało w stronę protestanckich sekt, aby odróżnić się od pogardzanej przez siebie większości ludu „księgi”.

Kościół Katolicki cieszył się znaczną ilością kapłanów znających wybitnie zagadnienie Talmudu, którzy dzielili się bez przeszkód tą wiedzą z ogółem społeczeństwa. W odróżnieniu od dzisiejszych czasów, bez fałszywego wstydu duchowieństwo katolickie przestrzegało przed satanizmem Talmudu. Wśród znawców wywrotowych pism żydowskich poczesne miejsce zajmował ks. dr Stanisław Trzeciak. Spod jego pióra wyszła książka „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce.pdf

Jego „antysemityzm” znany jest na całym świecie. W czasie Drugiej Wojny Światowej został rozstrzelany przez Niemców za ukrywanie Żydów w podziemiach plebanii.

Obecnie w polskim Episkopacie nie mamy ani jednego biskupa, który by nie przeszedł przez cudowną maszynkę ekumenicznej giętarki dintojry, wzmacnianej propagandą posoborową „wspólnego Boga” katolików i żydów. Dlatego w KEP-ie mamy dwie fascynujące frakcje i stanowiska. Twarde stanowisko wygibusów i tolerancyjne stanowisko gumisiów (por „kościół toruński” i „kościół łagiewnicki”).

Chrześcijanin w talmudzie żydowskim.pdf

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: