„Katolickie” media.

Media mówiące o sobie, że są tradycyjne, czy katolickie a apologizujące rewolucję judaistyczno – protestancką w Kościele, broniące praktyk narażających Najświętszy Sakrament na brak szacunku to nie przypadkowe okazy głupoty czy niewiedzy.

Narosło wiele jakiś dziwnych „tradycyjnych” i „katolickich” portali, które mają urabiać świadomość wiernych i środowiska Tradycji do żydowskiego patrzenia na naszą Wiarę i ludzie im wierzą. Pokazuje się część prawdy wyrwaną z kontekstu warunków, wydarzeń, różnych przymusów historycznych, manipuluje wydarzeniami uzasadniając nadużycia i tym urabia katolików, żeby sami zniszczyli swój Kościół. Takimi przykładowymi tematami manipulującymi faktami jest uzasadnianie Komunii Świętej na rękę, zniesienia celibatu i „kapłaństwa kobiet”. Przekonywanie do tych aberracji nie jest oparte na faktach i Tradycji apostolskiej, ale oparte o kłamstwa i manipulacje oraz nieznajomość praw Kościoła przez duchowieństwo i zwykłych ludzi.

Media, które to promują to nie są głupcy, niestety. Nie ma w Polsce naprawdę prawdziwego medium dla katolików, które nie odstrasza ludzi, nie wykrzykuje i nie ośmiesza szukających i pogubionych ale mówi tylko prawdę w całym jej kontekście, tłumaczy nasze katolickie obyczaje, pokazuje przepiękną zbrojownię Kościoła przeciwko wrogom ludzkiej duszy i skarbiec nauki i duchowości Kościoła.

To wielka szkoda, że katolików wodzą za nos pseudokatolickie i pseudotradycyjne żydowskie i protestanckie media, zaprzęgające wiernych do niszczenia świętej Wiary i Kościoła własnymi rękami i uczące talmudycznego spojrzenia na Wiarę katolicką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: