Żydowski majstersztyk SV II jako samonapędzające się zniszczenie Kościoła.

Inventores malorum – w tym, co złe, pomysłowi.

Pytanie:

Dlaczego kardynałowie i biskupi nie bronią Wiary, i Kościoła, który Chrystus powołał ze swego umęczonego Ciała i ze Swojej Krwi przelanej na Krzyżu?

Odpowiedź:

Jak ma bronić Wiary ktoś, kto zrobił karierę na promowaniu narzędzi niszczących Kościół?

I my, prostaczkowie widzimy to wasze dopuszczone przez Boga zaćmienie rozumu.   (por Rz 1,18-32). Widzimy także ze smutkiem i zgorszeniem, jak ordynariusze poniżają naszych księży, chcących przybliżyć nam tradycyjną liturgię. Jak zmusza się ich do fałszywego wstydu za zainteresowanie Mszą w Tradycyjnym rycie i językiem łacińskim. Widzimy, jak łamiecie sumienia naszych kapłanów i każecie im mówić, że obie formy nabożeństwa są takie same, że są tożsame. Liczycie na to, że myśmy także stracili rozum zdolny rozróżniać rzeczy prawdziwe od podrobionych. Tyle czasu nad nami pracujecie, że macie nadzieję na naszą ślepotę, lecz my to widzimy.

O! Wy stręczyciele prostytucji sakralnej. Staliście się już za życia padołem odstępstwa i spadkobiercami losu zdrajcy, Judasza.

Konkluzja:

A więc przed nami, dążącymi do prawdziwej Liturgii i Wiary, ocean przeciwności.


3 myśli na temat “Żydowski majstersztyk SV II jako samonapędzające się zniszczenie Kościoła.

Dodaj własny

  1. Zastanawiam się, ilu ma męczenników posoborowe kłamstwo. Jak Kościół wróci do prawdy o sobie zobaczy morze krwi i męczeństwa duchowego po śladach dokonującej się posoborowej rewolucji. Nikt nie płacze za ludźmi, których Kościół stracił, bo zatracili wiarę w czasach aggiornamento, nikt nie płacze za duszami, które miały być zbawione a zostawiło się je światu, przez wyrzeczenie się obowiązku głoszenia prawdy Ewangelii całemu światu.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Chciałbym delikatnie sprostować: to nie „samonapędzające się zniszczenie Kościoła” ,ale celowe i doskonale zorganizowane i realizowane przez szatana i jego pomocników na Ziemi – masonów. „Nie ma przypadków są tylko znaki” jak mawiał pewien ksiądz. A co do ilości „wpuszczanych” od SVII na drogę do piekła, szkoda czasu na zastanawianie. Goje czyli bydło, przecież się nie liczą … i tylko serce pęka i łez brakuje.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: